Buscar x

Resultados encontrados para "x".

Logo Whatsapp Business Icon

WhatsApp Business

WhatsApp Inc. 2.22.11.12
  • License Gratuito
  • 0
  • Downloads 477
  • Size 40.46 MB
  • Update 11.05.2022
Advertising
Logo Whatsapp Business Icon

WhatsApp Business

Version 2.22.11.12 Gratuito
40.46 MB
Funciona em: Android
Android
Downloads : 477 Atualizado em : 11.05.2022 WhatsApp Inc.
Advertising
Advertising

description

Publisher
Gerencie sua conta oficial do WhatsApp Business pelo seu smartphone

Whatsapp Business: Şirketinizin ihtiyaç duyduğu araç!

Whatsapp Business, orijinal Whatsapp uygulamasıyla aynı işleve sahip ancak işlevleri işletmelere yönelik bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bununla, şirketiniz hakkında ticari bilgiler sağlar ve müşterilerinize daha iyi hizmet vermek için programlanmış mesaj araçlarına sahip olursunuz. Bu iş aracının size yardımcı olabileceği her şeye bu blogda göz atın, böylece şirketiniz her zaman en iyi sonuçları elde eder.

Whatsapp Business'ın ticari avantajlarını keşfedin.

Anlık mesajlaşma uygulamasının orijinal versiyonu gibi WhatsApp Business da giderek daha fazla şirket ve müşteriyi bir araya getirme işini yapıyor. Uygulama, giderek daha fazla küçük ve orta ölçekli şirkete ve serbest meslek sahibine yardım etmeyi düşünerek geliştirildi.

Mesajlaşma uygulamasının sunduğu farklılıklardan biri çok basit ama çok önemli ki bu da bir işletme hesabının tanınmasıdır. Tanımlama, hem iş mesajı alanlar hem de iş bağlantılarıyla görüşmeye başlayanlar için karakteristik hale gelir.

Programlanmış karşılama mesajları, konuşmayı yönlendiren etkileşimli mesajlar ve triyaj şeklinde yardım, seçilen seçeneklere göre sıralı yanıtlar sunar. Diyaloglardaki bu yapay zeka aracı, istekler ve problem çözme için hizmet ve yönlendirmede daha fazla verimlilik sağlar.

Bununla şirket, hizmeti optimize eder ve şirketin diğer spesifik faaliyetlerine daha fazla dikkat etmek için daha fazla dinamizm kazanır. Araç ayrıca, hizmet ve ürün resimleri ve şirketinize yardımcı olacak daha birçok seçenek içeren bir katalog geliştirmek için bir alan sağlar.

Çok yardımcı olan araçlar!

Whatsapp Business işletme hesabınızı başlatmak için ilk izlenim, müşterilerinize ve kişilerinize sunduğunuz işletme profilidir. Orijinal uygulamada olduğu gibi, araç aynı bir görüntü sağlar, büyüteç yanındaki 3 küçük noktanın araçlarında farklılıklar fark edilecektir.

Bu menüyü tıkladığınızda, ekranın sağ üst köşesindeki 3 nokta, uygulamaya özel iki seçenek görünecektir, Ticari Araçlar ve Etiketler. Görünen diğer seçenekler (Yeni Grup; Yeni iletim; Whatsapp web; Favori mesajlar; Ödemeler ve Ayarlar ) Whatsapp Messenger ile aynı özelliklere sahiptir.

"Etiketler" seçeneğinde, müşterilerinizi daha iyi yönetebilir, doğrudan görüşmelerde etiket ekleyebilir veya kaldırabilir, 20'ye kadar etiket türünü sınıflandırabilirsiniz. Bu araç, görevlerin, aşamaların ve hizmet süreçlerinin düzenlenmesinde çok yardımcı olur ve ayrıca hatırlatıcı olarak kullanılır.

Ticari Araçlar.

Ticari araçlar seçeneğinde, “Ticari profil”in ilk düğmesini bulacaksınız. Erişerek, tüm şirket verilerinizi yöneteceksiniz, bilgiler müşterilerinize sunulacak. Bu alana şirketinizin fotoğrafını veya logosunu ekleyerek istediğiniz zaman ve şekilde değiştirebilirsiniz.

Bu sayede firma adınızı girecek, kısa bir firma tanıtım metni yapacak, firmanızı faaliyet alanına göre tanımlayacaksınız. Firmanın yerini, haftanın günlerini ve hizmet saatlerini bildirmenin yanı sıra ve tabii ki e-posta ve web sayfaları ile iletişim.

Katalogda firmanızın sunduğu ürün ve hizmetlerin resim, fotoğraf ve videolarını yerleştirebileceğiniz bir alana sahip olacaksınız. Bununla müşterileriniz hizmet kalitesi konusunda daha fazla fikir sahibi olacak ve işe alırken her şeyin üstünde olacak.

Sohbet araçları kesinlikle uygulamanın en ilgi çekici kısmı, modernliği, yapay zekası olan şirketiniz. Whatsapp Business, müşterilerinize gönderilen otomatik karşılama mesajını düzenlemek için “Tebrik mesajı” alanı sağlar.

Otomatik mesajların bir diğer alanı olan “Uygunsuz Mesajlar”, kısa bir süre içinde cevap göndermek mümkün olmadığında kullanılacaktır. Bu, müşterilerinize hak ettikleri ilgiyi veremediğinizde çok faydalıdır.

Sonunda Whatsapp Business'ın en ilginç sohbet alanı olan “Hızlı Cevaplar”a geldik. Bu alanda, her bir hızlı yanıt için 3 anahtar kelime yapılandırarak, maksimum 25 karakter içeren 50'ye kadar hızlı yanıttan oluşan bir dize oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı nasıl değerlendirebiliriz?

Whatsapp Business, işletmeler ve girişimciler için oluşturulmuş mükemmel bir araçtır. Uygulama amacını yerine getiriyor, şirketleri ve müşterileri birbirine yakınlaştırıyor ve kolaylaştırıyor, mükemmel araçlarıyla daha fazla etkileşim sağlıyor. Daha iyi hizmet sunmak için uygulamaya sahip olmaya gerçekten değer. Dahası, uygulama tamamen ücretsizdir ve Android Google Play Store platformunda indirilebilir.

Nota

0
0 reviews
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
0 5
Rate Application 0
To clean